Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.
jmk.media logo
JMK media & productions, s.r.o.
Partizánska 104, 925 83 Žihárec
+421 918 672 425 |

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Súhlas (Prijať všetko) s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je napr. správanie pri prehliadaní alebo sledovanie návštevnosti našej stránky. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Ako používame cookies

Prijať všetkoĎalšie možnostiUložiť nastavenia

Ďalšie možnosti

  • Technické (funkčné)

    Tie sú nevyhnutné na fungovanie webovej stránky a jej funkcií, ktoré sa rozhodnete využívať. Bez nich by naša webová stránka nefungovala.

  • Štatistické (analytické)

    Používajú sa výlučne na štatistické účely, napr. na sledovanie návštevnosti našej stránky.

  • Marketingové

    Používajú sa na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobrazovať reklamy, ktoré sú relevantné pre jednotlivých užívateľov.

Responzívne - prispôsobivé 5D web stránky

V dnešnom online svete si nemôžeme dovoliť existovať bez internetovej stránky. Navrhneme Vám modernú a prehľadnú internetovú stránku, ktorá bude adekvátne prezentovať vašu firmu, a ktorá bude plne podporovať vaše marketingové ciele. Používame moderné technológie (HTML5, CSS3, jQuery, RWD), aby sme návštevníkom vašej internetovej stránky ponúkli čo najvyšší užívateľský komfort.

Úloha webovej stránky

Veľa ľudí si myslí, že webová stránka slúži len na prezentáciu spoločnosti na internete. Keď aj vy patríte do tejto skupiny, musíme vás sklamať. Máte iba čiastočnú pravdu.
Okrem toho, že stránka musí návštevníkov informovať, musí ich aj prilákať (cez vyhľadávače), musí im poskytnúť možný najvyšší užívateľský komfort pri prehliadaní a samozrejme relevantné informácie. Internetová stránka je základným prvkom každej marketingovej kampane.

Responzivita a 5D

Vo svete smartfónov a tabletov už neexistuje optimálne rozlíšenie, teda neexistuje ani optimálna veľkosť (šírka) internetovej stránky. Najlepšie je, mať stránku, ktorá sa prispôsobí danému zariadeniu, aby ste užívateľovi poskytli čo najvyšší užívateľský komfort, aby neodišiel na stránky konkurencie, kde tento komfort dostane. Túto problematiku rieši responzívny (prispôsobivý) webdizajn. Responzívna webová stránka sa zobrazuje korektne na všetkých zariadeniach od malých smartfónov až po zariadenia s HD rozlíšením.
Aby sa stránka korektne zobrazovala na všetkých zariadeniach, odporúčame stránku v 5 rôznych rozmeroch, existujú ale prípady, keď stránku stačí vyrobiť v 3 alebo v 4 rozmeroch.

Responzívne web stránky

Cena www stránky

Cena stránky závisí od viacerých faktorov. V prípade, že máte záujem o lacnú stránku, môžete používať "voľne" dostupné šablóny a systémy (Wordpress, Drupal, atď.). Ich jedinou výhodou je nízka cena, ale v tomto prípade musíte zabudnúť na vlastné vymyslené funkcie, na zákaznícku podporu a unikátnosť. Vaša stránka bude jednou z milióna podobných a nemusí prinášať očakávané výsledky.
Keď sa správne rozhodnete pre vlastnú, na mieru vyrobenú stránku, je potrebné si uvedomiť, že vstupné náklady budú vyššie, nakoľko potrebujete zaplatiť minimálne 3 profesie. Grafik - ten, kto stránku nakreslí, programátor - ten, kto stránku naprogramuje a online marketingový pracovník je ten, kto celý proces koordinuje a zodpovedá za to, aby stránka splnila stanovený marketingový cieľ. Vyššie náklady prinášajú aj vyššiu úroveň služieb a budete mať k dispozícii širšiu paletu možností pre výrobu webovej stránky. Od nás dostanete aj špeciálnu polročnú podporu, v rámci ktorej vašu novú webovú stránku doladíme.

Doména a webhosting

Hotová stránka sa umiestni na internet. Našim zákazníkom ponúkame registráciu národných i nadnárodných internetových domén a takisto aj internetový priestor (webhosting) pre umiestnenie webovej stránky a internetovej pošty na našich serveroch.

Naša stránka má 5D optimalizáciu, teda je optimalizovaná pre 5 rozmerov. Skúste si ju pozrieť na rôznych zariadeniach, alebo zmenšiť okno prehliadača.

Kancelária, kontakt

JMK media & productions, s.r.o
Kráľovská 43A (EN Park)
927 01 Šaľa
, Slovakia

Tel: +421 918 672 425
GPS: 48° 9'20.261", 17°51'53.355"

Sídlo, fakturácia

JMK media & productions, s.r.o.
Partizánska č.104
925 83 Žihárec, Slovakia

IČO: 36269131
IČ DPH: SK2021960875
JMK.media
Napíšte nám
Počkajte!
Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?
Niečo sa Vám nepáčilo?
Dajte nám vediet! Ďakujeme!
Je nám lúto, ale nasatala systémová chyba. Skúste poslať ešte raz. Ďakujeme
Ďakujeme za Váš záujem a čoskoro Vás budeme kontaktovať!

S pozdravom
JMK media & productions, s.r.o.
Ďakujeme za vyplnenie formulára. Ak ste položili otázku, budeme sa snažiť reagovať v čo najkratšom čase.

S pozdravom
JMK media & productions, s.r.o.