Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.
jmk.media logo
JMK media & productions, s.r.o.
Partizánska 104, 925 83 Žihárec
+421 918 672 425 |

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Súhlas (Prijať všetko) s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je napr. správanie pri prehliadaní alebo sledovanie návštevnosti našej stránky. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Ako používame cookies

Prijať všetkoĎalšie možnostiUložiť nastavenia

Ďalšie možnosti

 • Technické (funkčné)

  Tie sú nevyhnutné na fungovanie webovej stránky a jej funkcií, ktoré sa rozhodnete využívať. Bez nich by naša webová stránka nefungovala.

 • Štatistické (analytické)

  Používajú sa výlučne na štatistické účely, napr. na sledovanie návštevnosti našej stránky.

 • Marketingové

  Používajú sa na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobrazovať reklamy, ktoré sú relevantné pre jednotlivých užívateľov.

Informácie o spoločnosti

O firme

Spoločnosť JMK media & productions, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá poskytuje moderné a profesionálne služby i riešenia v oblasti online marketingu, kreatívnej tvorby, médií a výpočtovej techniky (IT).
Odborné vedomosti a naše dlhodobé skúsenosti nám pomáhajú v tom, aby sme svojich ctených partnerov vedeli plne podporovať v ich úsilí zefektívniť vlastnú činnosť a dosahovať vytýčené ciele.
Profesionalita, spoľahlivosť a lojálnosť sú hodnoty, ktoré sú v našej spoločnosti samozrejmosťou.

Riešenia šité na mieru

SOLUTIONS THAT YOU NEED. Každý zákazník má iné nároky a požiadavky, preto ku každému z nich pristupujeme individuálne a ponúkame mu to, čo naozaj potrebuje. Našou snahou je, aby sa nami ponúkané služby a riešenia stali základnými kameňmi ich cesty do budúcna.
Neustále sa vzdelávame a sledujeme nové svetové i domáce trendy pre ponuku adekvátne kvalitných služieb a riešení aj v budúcnosti.

Ciele spoločnosti

Bezcieľny život je nudný a demotivujúci. Preto rovnako ako v súkromnom živote, tak aj v živote spoločnosti musia byť ciele vytýčené. My sme si stanovili nasledovné:

 • Udržať si stabilnú pozíciu na trhu

  Dennodenne vznikajú nové firmy, ktoré ponúkajú identické služby a chcú získať zákazníkov najmä tým, že svoje služby ponúkajú za nižšie ceny. Táto politika funguje iba krátkodobo, nakoľko zníženie cien pod reálne "nezabije" iba konkurenciu, ale celý trh. Nakoniec na to doplatia zákazníci, z dôvodu nepriaznivého vplyvu na kvalitu. Z tohto dôvodu sa neustále usilujeme o to, aby sme našim partnerom ponúkali najvhodnejšie riešenia s garantovane najlepším pomerom ceny a kvality.

 • Byť dôveryhodným partnerom

  Počas spolupráce s našimi partnermi sa často dostávame aj k citlivým informáciám alebo sa ocitneme v situácii, kedy medzi našimi partnermi nájdeme aj konkurenčné spoločnosti. V týchto "komplikovaných" situáciách sú hodnoty ako profesionalita a dôveryhodnosť zásadné.

 • Zaradiť sa do špičky na domácom trhu

  Možnosť zúčastniť sa na medzinárodných trhoch nás inšpiruje v tom, aby sme neustále sledovali svetové trendy a ponúkali najlepšie riešenia v čo najvyššej kvalite, aby sme uspokojili aj tých najnáročnejších domácich i zahraničných zákazníkov.

 • Rozširovať zahraničné aktivity

  Našim prvoradým pracovným priestorom je internet, preto nie sme v poskytovaní našich služieb geograficky obmedzení. Vďaka tomu sa nám už podarilo vybudovať prosperujúce obchodné vzťahy nie iba na Slovensku ale i v susedných krajinách.

História

Spoločnosť JMK media & productions, s.r.o. bola založená 2. marca 2005. Vznikla spojením viacerých nezávislých podnikateľských subjektov s cieľom poskytovať služby v oblasti výpočtovej techniky, grafiky a video tvorby.

 • V roku 2006 došlo k zmene štruktúry spoločnosti a tým sa zmenila aj profylaktika. Začala sa orientácia na internetové stránky, internetové riešenia a kreatívne práce.
 • V rokoch 2007 a 2008 sme spustili celoslovenský informačný portál, ktorý bol "predchodcom" Facebooku.
 • Televízny spravodajský portál mestskej televízie NZTV bol spustený v roku 2009 (video archív, web TV) a v roku 2011 sme spustili ďalší, už celoslovenský televízny spravodajský portál.
 • Rok 2012. Úspechy a námaha. Našu kreativitu a skúsenosti sme využili a ukázali v parlamentnej volebnej kampani. Cez letné prázdniny sme vytvorili kompletný rebranding Jókaiho divadla v Komárne. Najväčší úspech tohto roka priniesla práve webová stránka divadla, ktorou sa nám podarilo získať Cenu kvality na prestížnej online marketingovej súťaži Webstránka roka v Budapešti.
 • V roku 2014 sme sa presťahovali do nových priestorov, kde vítame klientov v novom, modernom a príjemnom prostredí.

Portfólio

Popri hlavných činnostiach sme sa venovali aj iným aktivitám. Časom z týchto aktivít vznikli samostatné obchodné značky (BRAND), ktoré tiež patria do portfólia služieb našej spoločnosti.

 • SEOSEEKER

  Je to online marketingový nástroj, ktorý ponúka kompletnú analýzu internetovej stránky. Okrem analýzy aj ohodnotí analyzovanú stránku a dáva rady, čo a ako by sa dalo zlepšiť na kontrolovanej stránke. Sloganom služby je Analyzujte - opravte - a buďte úspešní

 • MARKETING365

  Ste malý alebo stredný podnikateľ? Vaša firma je úplne fantastická, len z nej pomocou marketingu treba dostať maximum! Marketing pre malé a stredné podniky, ktoré nechcú byť šedým priemerom, ale chcú patriť medzi najlepších! Marketingové služby, ktoré potrebuje každá firma.

 • Visual Power

  Visual Experience. Človek je vizuálny typ. Videoprojekcii sa venujeme už od vzniku spoločnosti. Začalo sa to s klasickými projektormi, no teraz už ponúkame veľkoplošné plnofarebné led steny.

Kancelária, kontakt

JMK media & productions, s.r.o
Kráľovská 43A (EN Park)
927 01 Šaľa
, Slovakia

Tel: +421 918 672 425
GPS: 48° 9'20.261", 17°51'53.355"

Sídlo, fakturácia

JMK media & productions, s.r.o.
Partizánska č.104
925 83 Žihárec, Slovakia

IČO: 36269131
IČ DPH: SK2021960875
JMK.media
Napíšte nám
Počkajte!
Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?
Niečo sa Vám nepáčilo?
Dajte nám vediet! Ďakujeme!
Je nám lúto, ale nasatala systémová chyba. Skúste poslať ešte raz. Ďakujeme
Ďakujeme za Váš záujem a čoskoro Vás budeme kontaktovať!

S pozdravom
JMK media & productions, s.r.o.
Ďakujeme za vyplnenie formulára. Ak ste položili otázku, budeme sa snažiť reagovať v čo najkratšom čase.

S pozdravom
JMK media & productions, s.r.o.