Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.
jmk.media logo
JMK media & productions, s.r.o.
Partizánska 104, 925 83 Žihárec
+421 918 672 425 |

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Súhlas (Prijať všetko) s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je napr. správanie pri prehliadaní alebo sledovanie návštevnosti našej stránky. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Ako používame cookies

Prijať všetkoĎalšie možnostiUložiť nastavenia

Ďalšie možnosti

 • Technické (funkčné)

  Tie sú nevyhnutné na fungovanie webovej stránky a jej funkcií, ktoré sa rozhodnete využívať. Bez nich by naša webová stránka nefungovala.

 • Štatistické (analytické)

  Používajú sa výlučne na štatistické účely, napr. na sledovanie návštevnosti našej stránky.

 • Marketingové

  Používajú sa na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobrazovať reklamy, ktoré sú relevantné pre jednotlivých užívateľov.

Kreatívne práce - logo, firemná identita, reklamné materiály

Ukážte sa svetu s novou a modernou tvárou, ktorá Vás spraví jedinečným a jednoznačne identifikovateľným. Toto je prioritná úloha firemnej identity.
Každá firma (malá či veľká) potrebuje tvár, potrebuje identitu. Túto firemnú identitu tvoria všetky komunikačné materiály od loga až po firemné tlačivá, brožúry, ale aj slogan spoločnosti a vnútorná komunikácia.

Vyzerajte lepšie ako Vaša konkurencia!

Základné prvky, ktoré potrebuje každá firma sú: logo, vizitka a hlavičkový papier.
Kým tieto nemáte, je ťažké ísť ďalej. Prvý krok je návrh a výroba loga. Navrhneme a vyrobíme vám logo, ktoré bude jednoduché, moderné, ľahko zapamätateľné, a samozrejme použiteľné na všetkých materiáloch či už v elektronickej alebo v papierovej komunikácii. Logo vám odovzdáme v elektronickej podobe spolu s grafickými návrhmi všetkých základných komunikačných prvkov aby ste videli, ako vaše nové logo pôsobí.

Ukážte svetu, že ste profesionál!

Keď používate aspoň základné prvky firemnej identity, spravili ste prvý krok k tomu, aby ste predbehli vašu konkurenciu. Ale firemná komunikácia nekončí pri vizitkách a hlavičkovom papieri. Potrebujete zosúladiť všetky vizuálne komunikačné prvky, ako webovú stránku, elektronickú komunikáciu (emaily, sociálne siete), tlačené materiály, reklamné predmety a všetky komunikačné prvky, s ktorými sa vaši zákazníci dostanú do kontaktu. Profesionálnym výzorom budujete vo vašich obchodných partneroch a zákazníkoch vyššiu dôveryhodnosť.

Dizajnový manuál - aby sa to nepokazilo!

Nie je možné vždy myslieť na všetko, a je ťažké a časovo náročné každému zamestnancovi vysvetľovať ako sa používa logo, ako má vyzerať prezentácia, inzerát alebo firemná brožúra. Práve preto je potrebný dizajnový manuál, ktorý obsahuje odpovede na všetky podobné otázky a obsahuje aj príklady použitia prvkov vašej vizuálnej komunikácie.

Aké sú benefity použitia dizajnového manuálu?

 • každý zamestnanec vie čo a ako má používať
 • sú definované základy, z ktorých sa vychádza pri výrobe nových marketingových materiálov, preto je celá vizuálna komunikácia jednotná
 • tlačené a reklamné materiály vyzerajú rovnako, všetky farby a pomery sú definované
 • máte menej starostí, pretože každý vie objednať marketingové materiály z dôvodu, že sú predpripravené

Krása je relatívna, ale kvalita nie!

Aj pekne navrhnuté veci sa dajú pokaziť, keď sa nepoužívajú v správnom prostredí. Toto platí hlavne pri tlačených materiáloch, kde veľa záleží na kvalite papiera alebo na parametroch zariadenia, na ktorom sa dané materiály vytlačia.
Vďaka nášmu dlhodobému pôsobeniu na trhu máme vybudované dobré obchodné vzťahy s dodávateľmi, a preto vieme zabezpečiť dodanie hotových materiálov v adekvátnej kvalite.

Keď máte nedokončenú (máte iba logo) alebo nefungujúcu firemnú identitu, bez obáv sa na nás obráťte na našich kontaktoch. Poradíme vám, ako ďalej.

Kancelária, kontakt

JMK media & productions, s.r.o
Kráľovská 43A (EN Park)
927 01 Šaľa
, Slovakia

Tel: +421 918 672 425
GPS: 48° 9'20.261", 17°51'53.355"

Sídlo, fakturácia

JMK media & productions, s.r.o.
Partizánska č.104
925 83 Žihárec, Slovakia

IČO: 36269131
IČ DPH: SK2021960875
JMK.media
Napíšte nám
Počkajte!
Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?
Niečo sa Vám nepáčilo?
Dajte nám vediet! Ďakujeme!
Je nám lúto, ale nasatala systémová chyba. Skúste poslať ešte raz. Ďakujeme
Ďakujeme za Váš záujem a čoskoro Vás budeme kontaktovať!

S pozdravom
JMK media & productions, s.r.o.
Ďakujeme za vyplnenie formulára. Ak ste položili otázku, budeme sa snažiť reagovať v čo najkratšom čase.

S pozdravom
JMK media & productions, s.r.o.