Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.
jmk.media logo
JMK media & productions, s.r.o.
Partizánska 104, 925 83 Žihárec
+421 918 672 425 |

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Súhlas (Prijať všetko) s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je napr. správanie pri prehliadaní alebo sledovanie návštevnosti našej stránky. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Ako používame cookies

Prijať všetkoĎalšie možnostiUložiť nastavenia

Ďalšie možnosti

 • Technické (funkčné)

  Tie sú nevyhnutné na fungovanie webovej stránky a jej funkcií, ktoré sa rozhodnete využívať. Bez nich by naša webová stránka nefungovala.

 • Štatistické (analytické)

  Používajú sa výlučne na štatistické účely, napr. na sledovanie návštevnosti našej stránky.

 • Marketingové

  Používajú sa na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobrazovať reklamy, ktoré sú relevantné pre jednotlivých užívateľov.

Online marketingové služby a poradenstvo

Online marketing je špecifická oblasť marketingu ponúkajúca široké spektrum rôznych služieb a nástrojov, ktoré podporia vaše marketingové aktivity v online svete. Pomocou online marketingu vám pomôžeme využiť možnosti internetu naplno.

Získať viac potenciálnych zákazníkov pomocou internetovej stránky

Nikdy nemôžeme zabudnúť, že internetová stránka nie je iba prezentačný, ale aj online marketingový nástroj, bez ktorého online marketingová kampaň nemôže fungovať.
Dobre optimalizovaná internetová stránka, dobrá emailová kampaň, alebo dobre cielená reklama na sociálnych sieťach dokáže prilákať denne stovky potenciálnych záujemcov a konvertovať ich na zákazníkov.

Portfólio online marketingových služieb

Budujeme online identitu, zakladáme firemné stránky na sociálnych sieťach, využívame moderné nástroje a praktiky na budovanie zákazníckych databáz, vyhodnocujeme výsledky a poradíme správny výber marketingových nástrojov a aktivít.

 • Analýza webovej stránky

  Bez analýzy ani krok. Najprv musíme poznať problém, aby sme ho mohli napraviť. Máme k dispozícií jedinečný nástroj na analýzu a vyhodnotenie internetovej stránky. Týmto nástrojom analyzujeme vašu stránku a na základe výsledkov ju opravíme a doladíme.

 • Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

  V prvom rade potrebujete maximálne optimalizovatelnú webovú stránku, ktorá sa dá okrem obsahovej strany optimalizovať aj zo strany technickej. Poznáme zásady SEO, neustále sledujeme nové odporúčania z dielne internetových vyhľadávačov a práve preto kladieme veľký dôraz na celkovú optimalizáciu stránky. Dobre fungujúca stránka poteší nielen návštevníkov, ale aj vyhľadávacích robotov.

 • Internetová reklama

  Niekedy nestačí mať dobre optimalizovanú stránku a čakať na návštevníkov z internetových vyhľadávačov. Pre takýto prípad máme k dispozícii rôzne formy internetovej reklamy od reklamných bannerov na internetových portáloch, až po precízne nastaviteľné cielené reklamné kampane v PPC systémoch ako Google Adwords, Etarget, atď., alebo na sociálnych sieťach.

 • Landing page - "vstupná" stránka

  Je to miniatúrna web stránka, alebo časť webovej stránky, na ktorú prichádzajú návštevníci po kliknutí na reklamný odkaz. Takáto stránka obsahuje informácie týkajúce sa daného inzerovaného produktu alebo služby a obsahuje Call-To-Action (CTA) aby záujemcu pretransformovala na zákazníka.

 • Content - "obsahový" marketing

  Obsah je kráľ. Preto musíme návštevníkom stránky ponúknuť hodnotný a relevantný obsah. Ale pozor! Vymenovanie ponúkaných produktov a/alebo služieb je síce relevantné, ale nemá žiadnu pridanú hodnotu, z tohto dôvodu je obsah menej hodnotný aj pre vyhľadávače.

 • Social media marketing - marketing na sociálnych sieťach

  Pre komunikáciu s veľkou verejnosťou okrem PR článkov a platenej inzercia môžeme používať aj rôzne sociálne siete. K dispozícii máme niekoľko typov sociálnych sietí, ale každá má svoje pravidlá a svoju cieľovú skupinu, preto nemôžeme na každej komunikovať rovnako.

 • E-mail marketing

  Rozosielanie emailov je asi najstaršia a najznámejšia forma online marketingu. Niektorí si myslia, že je to distribúcia letákov online, ale je to oveľa zložitejšia a efektívnejšia forma direkt marketingu vďaka personalizácie, sledovateľnosti a merateľnosti.

K odborným vedomostiam, ktoré neustále rozširujeme na rôznych workshopoch, seminároch, webinároch a konferenciách pripájame aj kreativitu a naše neoceniteľné, viac ako 15 ročné skúsenosti.

Máte internetovú stránku, ale neviete čo od nej môžete očakávať? Otestujte ju s našim online marketingovým nástrojom SEOSEEKER-om

Kancelária, kontakt

JMK media & productions, s.r.o
Kráľovská 43A (EN Park)
927 01 Šaľa
, Slovakia

Tel: +421 918 672 425
GPS: 48° 9'20.261", 17°51'53.355"

Sídlo, fakturácia

JMK media & productions, s.r.o.
Partizánska č.104
925 83 Žihárec, Slovakia

IČO: 36269131
IČ DPH: SK2021960875
JMK.media
Napíšte nám
Počkajte!
Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?
Niečo sa Vám nepáčilo?
Dajte nám vediet! Ďakujeme!
Je nám lúto, ale nasatala systémová chyba. Skúste poslať ešte raz. Ďakujeme
Ďakujeme za Váš záujem a čoskoro Vás budeme kontaktovať!

S pozdravom
JMK media & productions, s.r.o.
Ďakujeme za vyplnenie formulára. Ak ste položili otázku, budeme sa snažiť reagovať v čo najkratšom čase.

S pozdravom
JMK media & productions, s.r.o.