Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.
jmk.media logo
JMK media & productions, s.r.o.
Partizánska 104, 925 83 Žihárec
+421 918 672 425 |

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Súhlas (Prijať všetko) s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je napr. správanie pri prehliadaní alebo sledovanie návštevnosti našej stránky. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Ako používame cookies

Prijať všetkoĎalšie možnostiUložiť nastavenia

Ďalšie možnosti

  • Technické (funkčné)

    Tie sú nevyhnutné na fungovanie webovej stránky a jej funkcií, ktoré sa rozhodnete využívať. Bez nich by naša webová stránka nefungovala.

  • Štatistické (analytické)

    Používajú sa výlučne na štatistické účely, napr. na sledovanie návštevnosti našej stránky.

  • Marketingové

    Používajú sa na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobrazovať reklamy, ktoré sú relevantné pre jednotlivých užívateľov.

Chýbajúce základy ohrozujú celú "stavbu"

Keď idete stavať dom, alebo budovu, začínate od základov.
Takto by ste mali postupovať aj v prípade vášho podnikania – vašej firmy.
Poznáme veľa firiem, ktoré síce fungujú a produkujú určité príjmy, ale tie čísla v účtovnej uzávierke by mohli byť aj krajšie a „tučnejšie“. Hlavný dôvod všetci to poznáme: zákazníci neprichádzajú a nie je komu predávať. Túto situáciu dokáže zmeniť praktický marketing. Preto píšem že praktický, lebo teórií je dosť na internete a v rôznych knihách, ale praktické príklady chýbajú – pochopiteľne, lebo nikto nechce prezradiť svoje tajomstvá a Know - How.

Ale ešte predtým ako by sme začali riešiť rôzne praktiky, musíme si dať do poriadku základné veci. Jednou je aj firemná identita – firemná tvár. Základným kameňom je logo a farebná schéma.

Tvár potrebuje aj vaša firma a musí byť jednoznačne identifikovateľná.
Veľakrát mi volajú podnikatelia, že by potrebovali vizitku alebo web-stránku, ale nemajú ani predstavu o tom, ako by to malo vyzerať, čo by tam chceli mať. Keď sa ich opýtam na logo, resp. firemné farby, dostanem „prekvapujúcu“ odpoveď, že nič také nemajú, len aby to bolo pekné a dobre vyzeralo. No super, toto mám „najradšej“. Ideme si stavať dom, ale nemáme projekt.

Logo a firemné farby sú základom. Všetky ďalšie veci - ako vizitka, hlavičkový papier, firemná brožúra, web-stránka, prezentácia, polep auta, atď. musia vychádzať z týchto dvoch základných faktov. Nemôžete mať predsa ružovú vizitku, modrú web-stránku a k tomu hlavičkový papier alebo firemnú brožúru v zelenej farbe. Takto nikto nebude vedieť a nikto si nezapamätá, že o akú firmu sa jedná, že ktorú firmu má vyhľadávať. Musíme si uvedomiť, že ak naša firma nebudeme jednoznačne identifikovateľná, ani zákazníci vás nebudú môcť na základe čoho vyhľadávať.

illustrácia

Tak, ako ani pri betónovaní základov nešetríte cementom - nemali by ste šetriť ani pri budovaní základov vašej firmy. Aby sa vaša firma bez základov nezosypala, budúcnosť vašej firmy a budúcnosť vašich zamestnancov musia stáť na pevných základoch.

Kancelária, kontakt

JMK media & productions, s.r.o
Kráľovská 43A (EN Park)
927 01 Šaľa
, Slovakia

Tel: +421 918 672 425
GPS: 48° 9'20.261", 17°51'53.355"

Sídlo, fakturácia

JMK media & productions, s.r.o.
Partizánska č.104
925 83 Žihárec, Slovakia

IČO: 36269131
IČ DPH: SK2021960875
JMK.media
Napíšte nám
Počkajte!
Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?
Niečo sa Vám nepáčilo?
Dajte nám vediet! Ďakujeme!
Je nám lúto, ale nasatala systémová chyba. Skúste poslať ešte raz. Ďakujeme
Ďakujeme za Váš záujem a čoskoro Vás budeme kontaktovať!

S pozdravom
JMK media & productions, s.r.o.
Ďakujeme za vyplnenie formulára. Ak ste položili otázku, budeme sa snažiť reagovať v čo najkratšom čase.

S pozdravom
JMK media & productions, s.r.o.